KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13978034
nr 1397 8034
Göta Fogler
(1919-1992), Sverige
Oljemålning, Signerad, Olivträd Spanien. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 26x54 cm
Göta Fogler, svensk målare född 1919, död 1992.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 maj 2021
kl 20:54:35
150 kr
350 kr
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)